Укр|Eng|Рус

142
225
110
106
Pros
Apple iPhone 14 Pro 256GB
В першу чергу купувався заради стабільної роботи операційної системи, передбаченої автономності та розмірів. Екран - швидкий, плавний, ідеальна передача кольору, автоматичний рівень яскравості та TrueTone - це просто космос (от чому андроіди так не вміють?). Тобі навіть не треба знати що тут 120 Гц, бо ти просто кайфуєш. Розміри смартфона ідеально підходять під мою руку: він не малий і не великий (як Plus/Pro Max моделі), а вага не відтягує кишеню. Автономність мене та more→кож повністю влаштовує, бо заряджаючи його перед сном (приблизно в 22:00) через добу я маю залишок ~50%, при цьому вимкнено тільки AlwaysOn Display (не бачу в цій фічі сенсу), а всі інші сервіси працюють і оновлюються у фоні. Заряджаю тільки оригінальною дротовою зарядкою на 20Вт. Далі хотілось би сказати окремо про камери: якщо загально - швидкий та СУПЕР точний автофокус (дякуючи Lidar), шикарна стабілізація, макро режим. Якщо говорити про відео - режим супер стабілізації взагалі виносить мозок, ніби камера на підвісі. Гарно пишеться стерео звук, 48 мп RAW фото дуже круто тягнуться в LightRoom, нічний режим дозволяє зняти астро, а якщо встановити сторонню програму для камери - отримаєте камеру на рівні Fuji X100V. Звук динаміків також варто згадати - бо це шедевр як на мене. Дуже гучно, соковито, об'ємно - дзвінок точно не пропустите. Щодо острівка, який успішно змінив чолку - користуюсь під час використання таймеру, прослуховування музики, розмов - зручна штука, але не більше того.
Apple iPhone 12 Pro Max 128GB
Детализация снимков, фокусировка. Камера просто шедевр даже в ночное время снимки в 100 раз лучше, чем у Самсунг S21 Ultra, лично сравнивал. У корейца вечно всё размыто и заблюрено. Для владельцев Айфона не обязательно юзать профессионально камеру, чтобы делать по истине качественные снимки. Измерение пульса понравилось также и гироскоп. Быстродействие, многофункциональность, престижный дизайн, купил себе чехол солидный для него, который совершенно не портит его внешний вид, а нао more→борот подчёркивает его статус.
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Айфоном дуже задоволений, швидкий, камери просто супер, я не дуже багато роблю фото, але якість на високому рівні, автономність вражає, екран насичений 120 Гц, збірка чудова, прикольна фіча динамічний острів, дуже подобається вібрація цього смартфону, динаміки дуже гучні та якісні слухати музику та подкасти одне задоволення, стереозвучання це просто бомба, подобається як айфон працює з airpods pro, один раз налаштував й все з'єднуються стабільно, без ніяких проблем
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Своя закрита та максимально зручна у використанні екосистема. Універсальний телефон для будь яких потреб. Always On екран. Безпечна операційна система. Якість камер та стабілізатор зображення, як результат - еталонні фото-знімки і відео. Dynamic Island. Чудовий екран. Шикарний гучний звук. Повний вологозихист. Цікавий Purple колір. Ідеальний розмір Pro моделі. Великий вибір аксесуарів. ...і багато чого іншого!
Apple iPhone 13 Pro 512GB
аккумулятор -- тут просто прорыв, вообще особо не садится, 3-4 аса навигации и особо ничего не происходит, ну процентов 20-30% сожрало но блин пол дня в дороге, обновление экрана -- это вот на фоне 12-ки все кто думают нужно ли переходить -- нужно, 120 гц глазами заметно очень, это приятно и это удобно, камера -- как всегда на высоте, и в очередной раз исправили свои косяки и сделали ещё и ночью всё круто по фоткам!
Apple iPhone 15 Pro 128GB
новий матеріал: титан набагато приємніший за алюміній Action button – нова кнопка, яку можна налаштувати під багато сценаріїв. Хоча, я все одно поставив режим тиші :) Динаміки набагато гучніші за минулі версії Екран став яскравішим Зарядка через type - c дозволяє брати з собою один шнур для всього LOG-формат зйомки відео просто бомба телефон відчутно легший за 14 pro
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB
Екран: плавність системи на високому рівні, немає фрізів, які були часто на андроїді.Акумулятор: за рік використання все ще тримає більше ніж деякі нові флагманиПродуктивність: вистачає з головою і вистачить ще роки на 3 мінімум на абсолютно всі задачіКамери: звичайно топ, все ще видає дуже гарні результати
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB
Дуже швидкий Type-C Natural Titanium Нова програмована кнопка Ще менші рамки Ще більша автономність Чудова ліквідність та завжди легка продажа ... і як завжди: швидкість, захищеність системи, якість екрану та звуку, найкраща екостистема, чудовий дизайн.
OnePlus 9 256GB/12GB
Дуже багато пам'яті Висока швидкість роботи Висока продуктивність Екран 120 Гц Швидка зарядка Красивий дизайн Ширококутна камера на 50 Мп (через це обрав саме 9-ку, а не інший Oneplus з 9-ї серії). Операційна система OnePlus просто кайф.
Apple iPhone 15 Pro 128GB
- динамік став відчутно кращим - процесор тягне resident evil і це дуже потужна ознака - Type-C чи не найбільша перевага над іншими моделями - матеріал обідка - титан що підвищує стійкість від подряпин і дуже радує око
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Із переваг можу назвати 120 гц які після 60 на моєму 12 про, хто б що не казав, а відчуваються. Також камери дуже гарно відпрацьовують у складних умовах але прірви між 12 та 14 не сталося.
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB
+ Збірка і круговий захист + Дизайн + OLED дисплей + Швидкодія, потужне "залізо" (RTX в іграх) + Камера + Батарея + Класний стерео звук з динаміків з басами + Постійні оновлення ОС
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB
Батарея - прям очень порадовала, у меня ни один телефон не жил целый день! 120 гц экран, это приятно, но после таких же ltpo экранов на том же самсунге не вызывает какого-либо восторга.
Apple iPhone 13 mini 128GB
в сравнении с SE 2020, аккумулятор в времени экрана живет бесконечно долго. В режиме ожидания ночью разряжается тоже минимально. Кстати, забыл что такое выкидывать приложения из памяти
Realme GT Neo 256GB/12GB
Проц летает, почти без нагрева. Камеры норма, основная очень хороша. Аккумулятор терпит и держит гуд. Герцов в экране завались. Его UI не такая как Xiaomi. Не тупит, не глючит.
Apple iPhone 15 Pro 128GB
Габарити, відчуття в руці та вага, які стали кращими у порівнянні з 14 Pro та 13 Pro; Камери; Продуктивність; Динаміки; Екран; Type-C - це просто прекрасно! Нарешті!
OnePlus 9 256GB/8GB
Якість фото, кнопка перемикання режимів звуку на корпусі, екран (його яскравість і кольори), частота оновлення 120 герц, швидкість зарядки.
OnePlus 9 128GB
Екран, автономність, зарядка 65 вт в комплекті, камера, стерео звук, оболонка оксіджен ос це взагалі окрема тема все літає та лаконічне.
Apple iPhone 13 Pro 1TB
Все класний процесор гарно працює інтерфейс а також варіант для того хто дуже хоче 14 айфон але хоче подевшече і це клас камери класні
Google Pixel 8 128GB
Чистий андроїд, акумулятор, дисплей, камера, якісь зв'язку, розраховувався можна обличчям і заходити в онлайн банкінг
Apple iPhone 13 Pro 128GB
Камери, дисплей, батарея, потужність процесора, топова оптимізація, безвідмовний та безкомпромісний телефон.
Apple iPhone 12 Pro Max 256GB
єкран камера тонки рамки беспроводна зарядка процессор(тяне почти всьо) динамикі тонки рамки
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Перехід на "пігулку" замість "чубчика"; Екран 120 Гц; Автономність; Нарешті динаміки нормальні;
Apple iPhone 15 Pro 256GB
Звичайний флагма у якого повинні бути і топ камера і проц, дійсно порадував нарешті більший акум.
OnePlus 9 128GB
экран 120Гц, быстрая зарядка, отличный дизайн(субъективно), переключатель режима звука
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Екран, швидкість роботи, реалізація dynamic island, хороший звук та непогані камери.
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB
Топ телефон за свои деньги. Качество сборки и оптимизация iOS под него просто топ
Google Pixel 8 256GB
Габарити та вага; Дизайн; ОС; Автономність; Камери; Динаміки; Екран 120Гц
Автономність Якість зображення Камери Продуктивність Матеріали корпусу
Очень большой больше чем, iPhone 11 pro max, камера топ и много памяти
Apple iPhone 14 Pro 1TB
Не болят глаза от ШИМ,батарея,плавность интерфейса,камера,звук,размер
Realme GT Neo 256GB/12GB
Цвет, экран, моторчик, быстродействие, звук отличный, камеры на 5-.
Realme 5 Pro 128GB/4GB
712 Snapdragon ufs 2.0 Неплохая камера Все далі чуть више норми
Камери; Габарити; Швидкість і плавність роботи; Автономність
Apple iPhone 13 Pro 256GB
120 Гц дисплей, крута камера, автономність, зовнішній вигляд
Cons
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB
В общем, отходив с телефоном чуть больше месяца нашёл кучу недочетов и багов в ОС. До этого пользовался s21Ultra, и там таких проблем не было. Все началось с банальной перезагрузки при первом включении и запуске банковского приложения. Я запускаю П24, а телефон светит яблочком и начинает загружаться, это не то, чего ожидаешь от него. Дальше меня поджидала другая проблема: я хочу отправить запись с диктофона по электронной почте. Так вроде бы ещё нокии на s60 без проблем умели дела more→ть, но у этого телефона с такой задачей возникают проблемы. Я жму отправить и интерфейс напрочь зависает. Разве должен так делать телефон? Скорее нет. Далее постоянные проблемы с уровнем громкости при трансляции звука по air play. Телефон может просто игнорировать нажатия на кнопки громкости, а если в AppleMusic я вручную передвину ползунок, то громкость скатиться в 0 и с приложения я никак не смогу ее изменить, мне придётся вызывать центр управления и только там все работает. А в остальном, это простой айфон
OnePlus 9 256GB/8GB
Соглашусь с другим комментарием здесь, на счёт чехлов....их просто НЕТ у нас. Все что у нас продается это чехлы под европейскую версию она немного отличается в размерах, но вот телефоны у нас подают либо для китайского рынка либо для индийского. Я взял - Model LE2110 (китайская) в ней есть беспроводная зарядка. В комплекте есть силиконовый чехол от OnePlus, он нормальный, мне зашёл. Спокойно можно походить с ним пока вы на алиэкспрес закажите что-то другое. Но у нас наверное будет more→сложно найти чехол. Европейских версий телефонов на рынке почти нет, но они вроде как под 20к уже будут стоить, если найдете. Вообщем смысла переплачивать нет, все равно все телефоны у нас с глобальной прошивойкой как и на еропейских версиях.
Apple iPhone 15 Pro 128GB
- ios 17 має ще певні проблеми і це рідко але трапляється - автономність хотілась би більша, хоча 80% на день вистачає без ігор (відео, аудіо) - камера у мене чомусь не так класно фокусує зблизька як минула модель але це, скоріш за все, недопрацював з налаштуваннями
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Можливо тільки швидкість заряджання. Було б не 20Вт а хоча б 30 то було б повеселіше, але це плата за так звану довговічність батареї. Ще можу виділити швидкість розряджання телефону. Тримає заряд нормально але не космос бо плата за розмір.
Apple iPhone 12 Pro Max 128GB
Заряд батареи. Если сидеть с утра до вечера как зомби, то не хватает заряда даже под конец дня с включенной экономией аккумулятора, которой я практически всегда пользуюсь, хотя с Самсунгами после года использования та же беда собственно.
Apple iPhone 15 Pro 128GB
Акумулятор на рівні однорічного айфону, можливо, вони ще виправлять то в оновленнях, але поки ледь доживає до вечора Через те, що прибрали металеву рамку ззаду, заднє скло набагато легше розбити, тому варто брати чохол відразу
Apple iPhone 13 Pro 512GB
цена -- ну реально по цене почки, хотя по всем цифрам это просто супер топ, камеры ну просто не передать насколько круто! ну и ещё что отметить хотелось бы - дорогущие хорошие аксессуары, но блин вы сами сделали свой выбор
Apple iPhone 13 mini 128GB
с нормальными чехлами (без низа спереди) пока беда, а без чехла заднее стекло слишком скользкое еще бы и вес немного поменьше - для такого маленького размера 140 грамм кажется перебором
Google Pixel 8 256GB
В якихось моментах 120Гц можуть просідати, це стосується певних місць в системі та застосунків; Глянцева задня спинка; Важче підібрати захисне скло, через легкі скруглення екрану
OnePlus 9 128GB
думаю что это только у меня, но есть проблемы с чехлами сложно найти и кнопки на чехле не совпадают с кнопками на телефоне (у меня азиатска версия, вроде)
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Глянцеві торці, дизайн блоку камер, реалізація жестів та багато алогічних налаштувань. При навантаженні відчутно гріється, може виправлять з обновами.
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Грубий, важкий, не дуже комфортний, а особливо в чохлі, без нього, ше терпимо, але 99% людей будуть мучитися з чохлом, нерви дорожче коштують))))
Google Pixel 8 128GB
Не працюють шпалери ШІ скільки не пробував разів, сканер відбитків пальців(вночі особливо погано працює), сканер обличчя(тут айфон топ)
Apple iPhone 15 Pro 128GB
Автономність просто нормальна, хотілося б більшого; Час від часу може проявляти себе рандомний нагрів, навіть на цей час на iOS 17.2.1
Apple iPhone 12 Pro Max 256GB
батарея oled єкран так-собі нема слота карт-пам'яті(хочеш много пам'яті плати гроші) нема зп у коплекті челка очень дорогой
Apple iPhone 14 Pro 256GB
Напевно тільки ціна, бо купував у офіційного продавця щоб не напоротись на підводні камені/шахраїв/відновлений чи б/в.
OnePlus 9 256GB/12GB
Батарея швидко розряджається (особливо на мобільному інтернеті) Відсутність бездротової зарядки в китайській версії
Apple iPhone 14 Pro 128GB
На початку продажів - дуже складно купити нову сучасну модель, особливо у новому кольорі.
Apple iPhone 13 Pro 128GB
Рівні борти не дуже зручні, страждає мізинчик :) Динаміки ще не дуже подобаються; iOS
Apple iPhone 12 Pro Max 128GB
Батарея(по сравнению с 13 про Макс) и долгая зарядка как у всех Айфонов, нет 120 герц.
Apple iPhone 15 Pro 256GB
Немає нормального вологозахисту, волога потрапила в динамік- почав хрипіти.
Apple iPhone 14 Pro 1TB
Селфи камера обычная,не регулируется отдельно громкость будильника,цена
Apple iPhone 13 mini 256GB
IOS, алюмінієва рамка корпусу, переднє скло царапається від повітря
Google Pixel 8 128GB
Сборка, люфтят боковые кнопки и тарахтят при тряске телефона.
Apple iPhone 15 Pro Max 1TB
трохи би більше можливостей у іос, нема індикатора сповіщення
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB
Магазину начхати на проблеми покупця, які виникли з товаром
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB
Немає явних. На ios 17 став працювати не на 100% стабільно
Realme 5 Pro 128GB/4GB
При записи видно шумом подавление Работает слишком сильно
Filters
Price