Україна

143
244
110
106
Переваги
Apple iPhone 14 Pro 256GB
В першу чергу купувався заради стабільної роботи операційної системи, передбаченої автономності та розмірів. Екран - швидкий, плавний, ідеальна передача кольору, автоматичний рівень яскравості та TrueTone - це просто космос (от чому андроіди так не вміють?). Тобі навіть не треба знати що тут 120 Гц, бо ти просто кайфуєш. Розміри смартфона ідеально підходять під мою руку: він не малий і не великий (як Plus/Pro Max моделі), а вага не відтягує кишеню. Автономність мене та ще→кож повністю влаштовує, бо заряджаючи його перед сном (приблизно в 22:00) через добу я маю залишок ~50%, при цьому вимкнено тільки AlwaysOn Display (не бачу в цій фічі сенсу), а всі інші сервіси працюють і оновлюються у фоні. Заряджаю тільки оригінальною дротовою зарядкою на 20Вт. Далі хотілось би сказати окремо про камери: якщо загально - швидкий та СУПЕР точний автофокус (дякуючи Lidar), шикарна стабілізація, макро режим. Якщо говорити про відео - режим супер стабілізації взагалі виносить мозок, ніби камера на підвісі. Гарно пишеться стерео звук, 48 мп RAW фото дуже круто тягнуться в LightRoom, нічний режим дозволяє зняти астро, а якщо встановити сторонню програму для камери - отримаєте камеру на рівні Fuji X100V. Звук динаміків також варто згадати - бо це шедевр як на мене. Дуже гучно, соковито, об'ємно - дзвінок точно не пропустите. Щодо острівка, який успішно змінив чолку - користуюсь під час використання таймеру, прослуховування музики, розмов - зручна штука, але не більше того.
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Айфоном дуже задоволений, швидкий, камери просто супер, я не дуже багато роблю фото, але якість на високому рівні, автономність вражає, екран насичений 120 Гц, збірка чудова, прикольна фіча динамічний острів, дуже подобається вібрація цього смартфону, динаміки дуже гучні та якісні слухати музику та подкасти одне задоволення, стереозвучання це просто бомба, подобається як айфон працює з airpods pro, один раз налаштував й все з'єднуються стабільно, без ніяких проблем
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Своя закрита та максимально зручна у використанні екосистема. Універсальний телефон для будь яких потреб. Always On екран. Безпечна операційна система. Якість камер та стабілізатор зображення, як результат - еталонні фото-знімки і відео. Dynamic Island. Чудовий екран. Шикарний гучний звук. Повний вологозихист. Цікавий Purple колір. Ідеальний розмір Pro моделі. Великий вибір аксесуарів. ...і багато чого іншого!
Google Pixel 8 Pro 256GB
В первую очередь понравилась чистая система андроид, все очень плавно по сравнению с моим прошлым poco x3 pro. Потом камера, она просто отличная, я бы сказал лучшая из андроидов, и вполне может конкурировать с 15 pro. Дальше это фишки ии, пока работает только фишка с селфи-фото, она работает классно, но в 4/10 случаев результат будет не очень. Хотя в целом говорить про ии нечего, т.к. доступны не все функции.
Apple iPhone 15 Pro 128GB
новий матеріал: титан набагато приємніший за алюміній Action button – нова кнопка, яку можна налаштувати під багато сценаріїв. Хоча, я все одно поставив режим тиші :) Динаміки набагато гучніші за минулі версії Екран став яскравішим Зарядка через type - c дозволяє брати з собою один шнур для всього LOG-формат зйомки відео просто бомба телефон відчутно легший за 14 pro
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB
Екран: плавність системи на високому рівні, немає фрізів, які були часто на андроїді.Акумулятор: за рік використання все ще тримає більше ніж деякі нові флагманиПродуктивність: вистачає з головою і вистачить ще роки на 3 мінімум на абсолютно всі задачіКамери: звичайно топ, все ще видає дуже гарні результати
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB
Дуже швидкий Type-C Natural Titanium Нова програмована кнопка Ще менші рамки Ще більша автономність Чудова ліквідність та завжди легка продажа ... і як завжди: швидкість, захищеність системи, якість екрану та звуку, найкраща екостистема, чудовий дизайн.
Apple iPhone 15 128GB
1.Камера: Що фото що відео просто прекрасні. 2.Батарейка з моїм використанням вистачає майже на дві доби.  3.Вага: це дійсно зручно коли телефон важить мало особливо коли він великий. 4.Зручний корпус зручно тримати без чохла. 5.Підтримка.
Apple iPhone 15 Pro 128GB
- динамік став відчутно кращим - процесор тягне resident evil і це дуже потужна ознака - Type-C чи не найбільша перевага над іншими моделями - матеріал обідка - титан що підвищує стійкість від подряпин і дуже радує око
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Із переваг можу назвати 120 гц які після 60 на моєму 12 про, хто б що не казав, а відчуваються. Також камери дуже гарно відпрацьовують у складних умовах але прірви між 12 та 14 не сталося.
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB
+ Збірка і круговий захист + Дизайн + OLED дисплей + Швидкодія, потужне "залізо" (RTX в іграх) + Камера + Батарея + Класний стерео звук з динаміків з басами + Постійні оновлення ОС
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB
Батарея - прям очень порадовала, у меня ни один телефон не жил целый день! 120 гц экран, это приятно, но после таких же ltpo экранов на том же самсунге не вызывает какого-либо восторга.
Apple iPhone 15 Pro 128GB
Габарити, відчуття в руці та вага, які стали кращими у порівнянні з 14 Pro та 13 Pro; Камери; Продуктивність; Динаміки; Екран; Type-C - це просто прекрасно! Нарешті!
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Перехід на "пігулку" замість "чубчика"; Екран 120 Гц; Автономність; Нарешті динаміки нормальні;
Apple iPhone 15 Pro 256GB
Звичайний флагма у якого повинні бути і топ камера і проц, дійсно порадував нарешті більший акум.
Samsung Galaxy S23 Plus 256GB
Екран,рамки,автономність, швидкість оновлення, дизайн оболонки після оновлення до one ui 6
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Екран, швидкість роботи, реалізація dynamic island, хороший звук та непогані камери.
Apple iPhone 15 Pro Max 256GB
Топ телефон за свои деньги. Качество сборки и оптимизация iOS под него просто топ
Автономність Якість зображення Камери Продуктивність Матеріали корпусу
Apple iPhone 14 Pro 1TB
Не болят глаза от ШИМ,батарея,плавность интерфейса,камера,звук,размер
Зовнішні динаміки (звук гучний та обʼємний, дисплей, Type-C, камери
Realme 5 Pro 128GB/4GB
712 Snapdragon ufs 2.0 Неплохая камера Все далі чуть више норми
Недоліки
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB
В общем, отходив с телефоном чуть больше месяца нашёл кучу недочетов и багов в ОС. До этого пользовался s21Ultra, и там таких проблем не было. Все началось с банальной перезагрузки при первом включении и запуске банковского приложения. Я запускаю П24, а телефон светит яблочком и начинает загружаться, это не то, чего ожидаешь от него. Дальше меня поджидала другая проблема: я хочу отправить запись с диктофона по электронной почте. Так вроде бы ещё нокии на s60 без проблем умели дела ще→ть, но у этого телефона с такой задачей возникают проблемы. Я жму отправить и интерфейс напрочь зависает. Разве должен так делать телефон? Скорее нет. Далее постоянные проблемы с уровнем громкости при трансляции звука по air play. Телефон может просто игнорировать нажатия на кнопки громкости, а если в AppleMusic я вручную передвину ползунок, то громкость скатиться в 0 и с приложения я никак не смогу ее изменить, мне придётся вызывать центр управления и только там все работает. А в остальном, это простой айфон
Google Pixel 8 Pro 256GB
Во первых это битая прошивка, за 2 недели использования было очень много глюков и сбоев. Говорят что с обновлениями все исправят, так что надо опять ждать. Дальше экран, у него есть довольно сильный шим, и для тех у кого чувствительные глаза, телефон может не подойти (проверено дядей). Ну и последнее что разочаровало, так это цена, она конская. Для телефона у которого до сих пор не появилось половина функций, и для телефона у которого глючная прошивка - цена огромная.
Apple iPhone 15 128GB
60 Hz (не критично, анімації всеодно виглядають доволі плавно, проте 90 Hz не завадили б), Звук через навушники доволі посередній (субʼєктивно, я тестував у поєднанні з моїми Sony wh-1000xm4), Dynamic Island у горизонтальному положенні трохи заважає дивитися широкоформатні відео
Apple iPhone 15 Pro 128GB
- ios 17 має ще певні проблеми і це рідко але трапляється - автономність хотілась би більша, хоча 80% на день вистачає без ігор (відео, аудіо) - камера у мене чомусь не так класно фокусує зблизька як минула модель але це, скоріш за все, недопрацював з налаштуваннями
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Можливо тільки швидкість заряджання. Було б не 20Вт а хоча б 30 то було б повеселіше, але це плата за так звану довговічність батареї. Ще можу виділити швидкість розряджання телефону. Тримає заряд нормально але не космос бо плата за розмір.
Apple iPhone 15 Pro 128GB
Акумулятор на рівні однорічного айфону, можливо, вони ще виправлять то в оновленнях, але поки ледь доживає до вечора Через те, що прибрали металеву рамку ззаду, заднє скло набагато легше розбити, тому варто брати чохол відразу
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Глянцеві торці, дизайн блоку камер, реалізація жестів та багато алогічних налаштувань. При навантаженні відчутно гріється, може виправлять з обновами.
Apple iPhone 14 Pro 128GB
Грубий, важкий, не дуже комфортний, а особливо в чохлі, без нього, ше терпимо, але 99% людей будуть мучитися з чохлом, нерви дорожче коштують))))
Apple iPhone 15 Pro 128GB
Автономність просто нормальна, хотілося б більшого; Час від часу може проявляти себе рандомний нагрів, навіть на цей час на iOS 17.2.1
Google Pixel 8 Pro 256GB
Пролітають якісь невеличкі баги, але це наче недопрацювання гугл, бо на цьому акцентують увагу при після релізу нової лінійки
Apple iPhone 14 Pro 256GB
Напевно тільки ціна, бо купував у офіційного продавця щоб не напоротись на підводні камені/шахраїв/відновлений чи б/в.
Samsung Galaxy S23 Plus 256GB
Мінорні зміни в камері в порівнянні з s22 і сильна різниця з 23 ultra при невеликій різниці в ціні
Apple iPhone 14 Pro 128GB
На початку продажів - дуже складно купити нову сучасну модель, особливо у новому кольорі.
Apple iPhone 15 Pro 256GB
Немає нормального вологозахисту, волога потрапила в динамік- почав хрипіти.
Apple iPhone 14 Pro 1TB
Селфи камера обычная,не регулируется отдельно громкость будильника,цена
Apple iPhone 15 Pro Max 1TB
трохи би більше можливостей у іос, нема індикатора сповіщення
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB
Магазину начхати на проблеми покупця, які виникли з товаром
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB
Немає явних. На ios 17 став працювати не на 100% стабільно
Realme 5 Pro 128GB/4GB
При записи видно шумом подавление Работает слишком сильно
Samsung Galaxy S23 Plus 512GB
Ціна, взяв за 43 к. На 512. Нема зарядки з коробки.
Підбір за параметрами
Дисплей
Частота розгортки дисплея
Вбудована пам'ять
Оперативна пам'ять
Основна камера (роздільна здатність)
Фронтальна камера (роздільна здатність)
Основна камера (особливості)
Фронтальна камера (особливості)